Skip to content

Chemoterapie – pomáhá a škodí

Egyptský kmín -černuška setá

Výjimečný při likvidaci možných rakovinných buněk s účinností až na 80%. Proto si ho faraoni cenili více než zlato. 

 

Květ a semínka Egyptského kmínu-černušky

 

Nejprve si zkusme říci, proč nádor vzniká. Nádor vzniká patologickým a nekontrolovatelným dělením buněk. Může vzniknout v jakékoli tkáni, ale nejčastěji tam, kde se buňky nejvíce množí (dýchací či trávicí soustava) nebo tam, kde jsou buňky stimulovány hormony (prostata, vaječníky a prsa). Takže i chemoterapie má za úkol v těchto místech působit intenzivně likvidovat možné zhoubné potenciální buňky. Jenže při této likvidaci pomocí chemoterapie se likvidují také zdravé buňky. Nevýhodou, která je většinou i největším „strašákem“ před léčbou chemoterapií, je stejný princip působení cytostatik i na zdravé buňky organismu, které se také rychle dělí. Aby oslabené tělo mohlo produkovat obnovu, je nutné po chemoterapii užívat antioxidační plodiny. Nejvíce bývají poškozena játra a proto je dobré, pokud čtyři až pět dny po chemoterapii pacient užívá Ostropestřec mariánský –drcený v přírodním stavu. Třeba myslet na to, že chemoterapie velmi poškodí náš nejdůležitější filtr a ten rozhoduje o tom, jak dlouho můžeme aplikovat působení cizích látek v našem těle Ostropestřec mariánský-drcený je účinný po aplikaci a podání chemoterapie, jen je třeba užít až tři dny po působení chemoterapie , aby tato látka- chemoterapie splnila poslání. A teprve potom nastoupit cestu regenerace, obnovy a podpory vzniku nových zdravých buněk. U zrodu téměř každého pátého případu rakoviny stojí viry, které lze léčit podobně jako virová infekce. Jen na konto nádorů jater vyvolaných viry žloutenky B a C nebo nádorů děložního čípku způsobených papilomavirem připadá ročně milion nových případů rakoviny. Tyto nádory vyvolané virem obsahují molekuly virového původu, které se ve zdravých buňkách nenacházejí a jsou proto ideálním cílem pro léčbu. Alternativní léčbou lze velmi úspěšně eliminovat toto onemocnění. Je to uznávaná metoda a na mnoha předních světových klinikách prioritní.

VŠEOBECNĚ O SYSTÉMU ZDRAVÁ JÁTRA.
Nacházíte se na stránce www.zdravejatra.cz v BLOGU, kde můžete najít spoustu informací, které vám pomohou pochopit systém léčby jater, žlučníku, ledvin, odstranit špatné krevní a jaterní testy, ale hlavně postupy co dělat, abyste nemuseli nikdy užívat syntetické léky .Staráme se o vás,abyste byli vždy fit,netrpěli únavou,nadváhou či stresem.Učíme naše klienty jak postupovat,aby se užívání léků zbavili.Systém je založen na očistě jater,střevního traktu,cév o co se postará Egyptský kmín -černucha a regeneraci jater, kterou hravě zvládne ostropestřec. Ostropestřec obsahuje flavonoidy, které podporují tvorbu nových jaterních buněk. Pokud si koupíte tu správnou odrůdu, váš záměr se určitě podaří zrealizovat. Ostropestřec je třeba užívat mezi jídly, nabrat na lžíci přímo do úst a zapít vodou. Kmín se může užívat těsně před jídlem nebo po jídle, ale ne spolu s ostropestřcem. Odstup musí být min.30 minut a více. Ostropestřec musí být v drceném stavu tak, jak ho posíláme. Samotný ostropestřec užívat je nevýhodné, protože nedokáže odbourat nežádoucí látky z těla tak jako kmín-černucha a hlavně látky z něj se přes střevní trak nezabudují do krve, pokud černucha střevní trakt nevyčistí. samotného ostropestřce hlavně prvních pět týdnů je mrhání financemi, protože až 80% jeho obsahu skončí v toaletě. Dokonalé využití je s podporou černuchy. Užívání obou bylinek je snadné a bezpečné iu dětí od tří let. Spousta našich klientů má převážně sedavou práci, nebo pracují na směny a to hlavně noční směny. Při takové práci dochází k poruchám jater, což se projeví tíhou, nadýmání, pocit plnosti, křečemi. Pokud tyto stavy nebudete řešit a budete odkládat problém, o tři roky můžete očekávat problém se žlučníkem, ledvinami, problémy ve střevním traktu, jaterní steatóza, vaše krevní a jaterní testy budou již vysoko nad normou. Kromě toho můžete začít tloustnout, i když už déle konzumujete méně a méně potravin. připravené k dodání do krve, pokud v krvi poklesnou. Když jsou játra ucpaná tuky a toxiny, tyto složky neuloží, končí v toaletě a vy se takzvaně draze stravujete. Informace z naší webové stránky jsou kopírovány a používány na jiných stránkách, na kterých jsou nabízeny produkty, které vám zaručeně pomohou. si můžete výhodně zboží zakoupit, tak jste právě s největší pravděpodobností naletěli. V neprůsvitném obalu je nabízeno zboží vysoké gramáži, za nízkou cenu. nebo telefonicky, jak by měl ostropestřec mariánský fungovat. První řadě je třeba si uvědomit, že informace z naší stránky nelze zkombinovat a využít se zbožím zakoupeným z jiných stránek. plody a používají se hlavně při výrobě granulí pro zvířata. Ostropestřec mariánský DRVENÝ /Ostropestřec mariánský,Silybum mariánum /L/ Stříbrný bodlák, lid.Kristova koruna.                                                
Když si pozorně přečtete konkurenční stránky, tak se dozvíte i to, že na obalu mají uvedený plod drcený a v popisech tuto větu: Právě z tohoto důvodu je mletý plod Ostropestřce, který nabízíme balený v šikovných sáčcích. Kdyby ve skutečnosti ostropestřec drtily, tak by mletý nezmiňovali. Zřejmě zapomněli přepsat. Dále z popisu konkurence: Drť v ústech důkladně žvýkejte a promíchejte se slinami (kvůli rychlejšímu strávení a distribuci prospěšných látek) a spolkněte. Máme k tomu několik důvodů.

Drcený znamená příprava, systém, jak zachovat v ostropestřci flavonoidy, neboť teplo na 40 st.ich likviduje. Takové teplo vzniká při mletí. Pro obsah flavonoidů ostropestřec kupujete. Konkurence běžně ostropestřec mele, ale na obalu uvádí, že ho drtí, neboť ví, že mletý neprodá, na kolik si důkladně prostuduje naši stránku a ví, že kvalitou nám nemůže konkurovat, pouze cenou. Bohužel na to doplatí hlavně zákazník. funguje tak, že se užívá ostropestřec a Egyptský kmín v jeden den současně v poměru 3:1. Tři balení ostropestřce + jedno balení kmínu. To je ideální objednávka, když chcete vyzkoušet to co publikujeme jestli je, nebo není pravda o účincích bylinek které vám pošleme. Pokud tento mini balíček užijete během 25 dnů, vaše pochybnosti o účincích a systému zdravá játra se rozplynou. Ti co nás znají si objednávají SET A pro začínající. Je finančně nejvýhodnější. Je na vás, kdy začnete. Třeba si však uvědomit, že velké zdravotní problémy začínají malými zdravotními problémy, které jsme zanedbali. pocitů, je obrazem vašich jater. Tedy tak jak vypadáte a cítíte se, to je obraz toho, v jakém stavu a kondici je vaše játra. Játra ovlivňují kvalitu a čistotu krve a krev je palivem našeho života. Nezapomeňte na to, že játra nebolí. Proto jí málo kdo věnuje pozornost. Od 24 roku života stárne a rok od roku ztrácí na výkonu věkem a stavem znečištění od taxických látek. Pomozte játrům zbavit se tuků a toxinů, ona vám navrátí vaše zdraví.

V našem E-shopu zakoupíte drcený plod Ostropestřce již připravený k užití. Je balen tak, aby neoxidoval. Po otevření balení přesypte obsah drti do sklenice s víčkem nebo skleněné dózy. Máme s drcením zkušenosti a Ostropestřec dodáváme připravený v takové kvalitě, aby splnil vaše očekávání.

www.zdravejatra.cz

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top