Skip to content
Jatra - zazracny organ

JÁTRA ZÁZRAČNÝ ORGÁN

Lidská játra mají životnost 100 až 120 let.

Informace si uložte nebo sdílejte. Když ne teď, v budoucnu se vám mohou hodit pro vás, rodiče, nebo děti. Vaše zdraví a také váš denní výkon je odvozen od stavu krve, její čistoty a kvalitě. ,,Nevýhodou,, je, že játra nebolí, proto jim  nevěnujete skoro žádnou pozornost, ale oni  jsou klíčem k vašemu zdraví. Pokud se rozhodnete pro náš systém užívání Ostropestřce Mariánského /DRCĚNÝ/ a Egyptského černého kmína /černucha/, můžete se těšit, že vás tyto bylinky nezklamou, odbourají tuky a toxiny z jater a krve a vy se můžete těšit již za pár týdnů z podstatně lepší kvality života. Když budete čistit játra alespoň 3 až 4 měsíce, tak se dopracujete ke krevním a jaterním testům v normě, ale samozřejmě každý má jiný počáteční stav játer, vnitřního tuku, podkožního tuku a hlavně jde také věk, neboť čím jsme starší, tím to trvá déle, ale pocitově a také viditelně si umíte kvalitu života zlepšit již po třech měsících a to vás určitě překvapí, co tyto bylinky dokážou.

Článek je dlouhý, ale najdete v něm vše, co potřebujete vědět o tom, kde hledat počátek zdravotních problémů a proč vám léky ani žádné preparáty z lákavě vypadající reklamy nepomohou, aby to jen nebylo bez efektu plýtvání finančních prostředků.

Také zde naleznete vysvětleno, jaký ostropestřec je třeba použít k regeneraci játer a proč je nutné současně užívat- konzumovat Egyptský kmín.

V každém věku lze začít.

Příkladem je paní z domova důchodců, začala když jí bylo 83 let. A jeden příklad plukovníka, který potřeboval shodit ze své váhy váhy, kvůli misi v zahraničí. Přišel na konzultaci měl 127 kg, ale při výšce 190 cm to až tak nevypadalo kriticky. Když se po cca deseti měsících přišel ukázat, tak jsem ho nepoznal, byl sice tehdy v uniformě a nyní v civilu, ale 98 kg řekl, že měl naposledy před dvaceti lety. Můžete to brát jako chvalozpěv s tím souhlasím, ale otázky jestli to co publikujeme je vůbec pravda, tak ti klienti co přijdou na doporučení tyto otázky nekladou, protože to viděli na nich co jim bylinky doporučovaly, jestli to funguje a zda jim bylinky pomohly. No a pak jsou ještě fakta, která jsou v podobě krevních a jaterních testech, která jsou přesvědčivější.

Proč ale člověk játra zničí v průměru za 60 až 80 let?
Po přečtení tohoto článku se dozvíte, jak jednoduše lze dopracovat ke krevním a jaterním testům v normě, zbavit vysokého cholesterolu a krevního tlaku, odbourání tuků z játer, vnitřního a podkožního tuku, ale hlavně různých onemocnění, které vás trápí a při návštěvě lékaře  je lékař diagnostikuje v krvi. 
Krev je naše palivo a za krev  v jakém stavu se nachází, jsou zodpovědná játra. Proto když začnete čistit játra Egyptským kmínem a současně je regenerovat ostropestřecem, budete překvapeni, co dokážou bylinky za týden, měsíc a za pět až šest měsíců s kvalitou vašeho života. Můžete se zdravotně vrátit o několik let zpátky. Pokud se vám to nezdá a pochybujete o síle těchto bylinek, čtěte dál a zjistíte, že není jiná cesta, než systém čištění a regenerace játer při každém zdravotním problému.
Játra nebolí, proto si myslíte, že jsou v pořádku, ale signál při jejím poškození je začínající špatné trávení a nadýmání, nevolnost po jídle, nepravidelné vyprazdňování, tíha, únava a ta přináší stres.

Pokud jste tyto začínající zdravotní problémy včas nezachytili a před pár lety jste si mysleli, že to projde, dnes už možná jste po operaci žlučníku, trpíte kožním onemocněním, máte vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a glukózu, nadváhu, podvýživu nebo i vážnější zdravotní problémy, za kterými jsou na začátku játra.

Začněte pomáhat játrům ostropestřecem a kmínem a játra se postarají o to, aby zlepšovala kvalitu a čistotu krve a krev se postará o očistu ledvin a plic, neboť tyto orgány jsou krví propojeny. Kdyby se toho dalo dosáhnout léky, tak byste tyto problémy už dávno neměli, léky by odstranily vaše zdravotní problémy a nemuseli byste je užívat denně a několik let. To co léky nedokážou, bylinky hravě zvládnou a ne jen to. Samozřejmě, když začnete ještě dříve než se játra poškodí, tedy preventivně, tak vám umíme garantovat život bez léků i po šedesátce a únavu a stres, tak to budou pro vás jen informace, že něco takového existuje.

TENTO ČLÁNEK,

Egyptský kmín čistí játra, střevní a cévní trakt a ostropestřec regeneruje játra
,ale také doplňuje do krve důležité složky, které v potravinách nejsou a potřebujeme je přijímat, abychom se vyhnuli civilizačním onemocněním.
Proto postupujte komplexně, jinak budete jen zbytečně utrácet peníze a nikam se zdravotně neposunete. Z jejich působení budete doslova nadšeni. Když se chcete dozvědět více, dočtěte článek, všechny podstatné informace v něm naleznete.

PROČ POSTUPOVAT TAKTO?

Systém je to co funguje a musí přinášet i hmatatelné výsledky.

V závěru jsou i pokyny pro ty, co se až tak s internetem moc nekamarádí a neumí si objednat bylinky sami.

Ti co si myslí, že už není pomoci, jeden zářijový příběh roku 2023, kdy jsem se vybral do prodejny Mountfieldu na nákup. V prodejně jsem potkal našeho klienta. Před cca pěti lety přišel na konzultaci, že měl úraz, spadl ze žebříku a poranil si páteř. Při operaci mu zjistili nádorová onemocnění přímo u páteře. Lékaři konstatovali, že pokud se nic mimořádného nestane, dávají mu cca 6 měsíců života. Byl zděšen. Po konzultaci odcházel se dvěma bylinkami a začal je užívat a užívá dodnes. Když mi řekl větu, že mu dávali 6 měsíců a on už poráží tuto nemoc pět let, neumíte si představit, jaký to byl pocit pro mě a to přesvědčení, že tyto bylinky dokážou i to, co nedokážou léky.

Tyto bylinky již léčí lidi 2000 let a vážily si je tak, že se s nimi faraoni / Tutanchamon / nechali i pohřbívat, ale vývojem léků a odklonem od přírody, lidstvo na dary přírody pozapomnělo a to způsobilo, že jsme již na léky rezistentní a nezabírají nám.

Informace vám poskytujeme, zbytek je už jen na vás.

Proč byste se měli o játra starat, čeho se vyvarovat a jak postupovat, když se poškodí.
Jídlo které vložíme do úst a sníme, nás zabíjí. Samozřejmě každý hned si pomyslí, že snad nebudeme jíst. Množství jídla nás zabíjí, neboť si zlikvidujeme trávicí trakt. Chudá strava na výživné složky a její pod hodnota výživných složek nás nutí konzumovat více potravy na objem a to je problém.
Dá se s tím něco dělat?
Samozřejmě že dá. Kdyby se to nedalo, tak bychom všichni umírali v přibližně stejném věku.
Jak jídlo poškozuje játra ?
Příklad, abychom se chápali lépe. Za 100 let života, bychom měli zkonzumovat 100 t potravin- což je jen příklad pro lepší pochopení. My těch sto tom zkonzumujeme například za 80 let a zlikvidujeme si tak játra, žlučník, slinivku, ledviny a plíce. Všechny tyto orgány jsou totiž propojeny krví a za krev její kvalitu a čistotu odpovídají játra, na to je třeba myslet ai všechny nemoci začněte léčit tak, že začnete od játer a budete úspěšně v léčbě postupovat. Léky se regenerovat játra nedá, dá se jen léčit a to nestačí. Člověk nevyrobil ještě takovou látku, aby dokázala regenerovat játra. Ostropestřec obsahuje bioflavonoidy a ty nejsou přenosné. Je to látka těkavá a když ho například umelete a tak zahřejete nad 40 st. již ve vašem ostropestřci nebudou a to se hlavně využívá při prodeji ostropestřce, že nabízejí mletý, ale uvádějí že je DRCENÝ.
Drcení ostropestřce je pomalý a nákladný postup.
Rozdíl ceny je pro klienta lákavý, proto hledá co nejlevnější.
Pozor při koupi i na odrůdu ostropestřce, to je také důležité. V Česku se pěstuje  více odrůd kukuřice, ale tu co pěstují pro krmné účely si nevaříte.
Když si zakoupíte levný a mletý ostropestřec a čekáte od ostropestřce že vám pomůže, ale mletý ostropestřec vám nepomůže, tak si pak myslíte, že to co publikujeme, je jen marketingový tah a mezi ostropestřcem a ostropestřcem není žádný rozdíl. Klienti co přešli od konkurence a to hlavně od bylinkáře, který doslova zavádí klienty a nabízí ve svém internetovém obchodě mletý ostropestřec, prezentuje jej jako drcený, ale hlavně když si náš ostropestřec porovnají s jeho ostropestřecem, jak má /DRCENÝ/ ostropestřec vůbec vypadat, zda barva ostropestřce a stav podrcení, tak až pak pochopí, jak vlastně drcený ostropestřec vypadá.
Přitom bylinkář nabízí ostropestřec nejdražší, ale mletý a informace o vysokém obsahu silymarinu je možná pro vás lákavá, jen že ostropestřec a silymarin, jsou dvě odlišné informace o kterých se níže ještě dozvíte.
Játra nemají dovolenou, pracují 24 hodin. denně a denně přefiltrují min. 2000 litrů krve ,ale u sportovců až 3600 litrů krve, samozřejmě podle jejich výkonu a druhu sportu.
Víte co se stane s filtry, které vás obklopují ve vaší technice, která vám usnadňuje život a včas je nevyměníte, nevyčistíte. Přístroj se porouchá a vykazuje chybu. U játrech čištění a regenerace je to, co je třeba udělat jako první a nečekat až začne vykazovat chybu a ucpe se tuky a toxiny.

Jak ji udržet v dobré kondici i po šedesátce?   

Neignorujte toto a nepokračuje ve starém způsobu života a stravování, neboť nevyhnutelně dojde ke steatoze-ucpání jater tuky a následně k cirhóze. Mnozí vědci se shodují na tom, že lidská játra mohou přežít nejméně 100 až 120 let, bez jakéhokoli chirurgického zákroku, ale za podmínky, že se o ni budete starat. Když to neuděláte a nepostaráte se o její očistu a regeneraci, tak ji doslova zlikvidujete za 60 až 80 let.

KDY SE TŘEBA ZAČÍT STARAT O JÁTRA.

Určitě po čtyřicítce, ale v každém věku se s játry dají dělat doslovně zázraky, když pomůžete játrům při jejich regeneraci ostropestřcem a černuchou-egyptským černým kmínem a takto budete játra čistit.

Kmín je úžasný, neboť přímo v krvi odbourává tuky a glukózu a například diabetici za asi 6 až 7 měsíců dokáží snížit hladinu cukru v krvi ze 17 na 8 . Jedním z nejničivějších faktorů je nadměrná konzumace tuků a ukládání příliš bílkovin v játrech, což je nejčastější případ u milovníků masa a nezdravých jídel, ale také u profesionálních sportovců, kteří se dotují různými výživovými doplňky.

Sportovci by měli čistit a regenerovat játra intenzivně, ovlivňuje jejich výkon i formu.

Ano, mnozí si řeknete, že vy se zdravě stravujete, nepijete alkohol, sportujete a jak je to možné, že máte poškozená játra. Ale to je ten lepší případ, kdy si to uvědomíte, než když máte nadváhu a velké břicho a myslíte si, že se vás to netýká, neboť údajně máte ucpané játra tuky -steatozu, ale výsledky krevních a jaterních testů máte ještě docela dobré. Na toto je taková odpověď. Začíná to tak, že při poškození jater se játra ucpou tuky, které na sebe vážou toxiny. Když to neřešíte, ucpaná játra tuky začnou ukládat vnitřní tuk a poté i podkožní tuk a začne růst břicho. Tuky se ukládají kolem orgánů i do míst, kde se rozpínají plíce při hlubokém nadechnutí. Takto vznikne mělké dýchání, neboť nadměrný tuk brání hlubokému nadechnutí a pak při chůzi po schodech je vás slyšet jako doslova lapíte po dechu. Mělké dýchání znamená špatné okysličování krve a to znamená únava a stres. Pokud vás nevyruší ani toto, čekejte o dva až tři roky zvýšený cholesterol a tím se vám změní také struktura krve a krevní tlak. A to stále ještě játra neřekla poslední slovo, neboť se přidají srdečně cévní a onemocnění pohybového ústrojí. Samozřejmě že si řeknete proč já, když si dávám pozor na to co vkládám do úst, mám ideální váhu, jsem abstinent, žiji zdravě, mám vlastní ovoce, zeleninu, jsem vegetarián, atd.
To je jako s financemi. Když jsou utrácíme, když nejsou je problém.
Pečujte, aby vaše játra byla stále v dobré kondici. To je řada na kterou nezapomeňte. Pojďme pěkně po pořádku, abychom si ujasnili, co všechno denně číhá na to, aby poškodilo játra.
Na prvním místě jsou bakterie, ty nevidíte, tak se jich nebojíte. Například vám vyvolají průjem a každý průjem je pro játra stresový. Odborný název jaterní stres. Ano, řeknete si, dal jsem si proti průjmu  preparát a za tři dny mi průjem prošel. Jak jste z těla vypudili tu bakterii, která už sice nevyvolává průjem, na to odpověď nemáte. Po každém průjmu je třeba čistit a regenerovat játra ostropestřcem a kmínem minimálně pět týdnů. Když to neuděláte, za pár měsíců postupně začnou játra dělat chyby a to se projeví špatným trávením a pak to pokračuje dalšími zdravotními problémy, jako infekční onemocnění jater nebo zánět jater. A co ti, kteří mají domácí mazlíčky, nebo chovají různá zvířata? Jejich odčervujete a co vy? Kmín je zázrak on se postará io toto. Je antibakteriální a působí jako antiparazitikum.
Na druhém místě jsou viry, kterým se nevyhnete. Platí to, co u bakterií, čistit a regenerovat játra, ať už jste léky při léčbě užívali, nebo ne. Pokud jste antibiotika při léčbě užívali, je třeba současně s léky, ale ne spolu s antibiotiky užívat obě bylinky, zda máte 25 nebo 60 let. Ostropestřec se tehdy užívá minimálně dvě hodiny před nebo po antibiotikách, aby se léky a ostropestřec nesetkaly v žaludku. Užívání antibiotik si umíte naplánovat tak, aby vám nekomplikovaly užívání bylinek. Potom můžete bez problémů postupovat podle příbalové brožury, kterou obdržíte v každé i opakující se objednávce, tak že ji klidně můžete darovat někomu, kdo to bude potřebovat.
Na třetím místě jsou potravinové složky a to barviva, konzervanty, stabilizátory. Zde je třeba se zamyslet nad způsobem stravování. Rychle žijeme, rychle se stravujeme. Když si řeknete, že tohle dělám dobře, ale první a druhé místo se vás týká.
Na čtvrtém místě jsou léky, ty čas od času berete či ne? Někdo i dlouhodobě. No pro játra jsou likvidační a po čtyřech měsících jsou pro játra návykové a to co se píše v letáku-vedlejší účinky, to je myšleno na játra. Zde je třeba provádět pravidelnou údržbu jater na denní bázi čistit a zbavovat játra nežádoucích účinků léků.
Na pátém místě je alkohol, ale tady je třeba si uvědomit, o jaké množství alkoholu jde. Není to jedno pivo denně a ani dvě deci vína či štamprlík slivovice. Jedná se o soustavné pití většího množství alkoholu. Proto otázky od vás, když jdu na svatbu, nebo oslavu a beru ostropestřec či můžu pít alkohol, tak hlavně nepít alkohol do hodiny po užití ostropestřce, aby se alkohol nesetkal s ostropestřcem v žaludku. Není problém, když bylinky na dva či tři dny vypustíte a budete se věnovat rodině na svatbě.
Omamné látky nepatří vůbec do našeho těla, ale ostropestřec a kmín si umí poradit is takovým poškozením.

Další poškozování jater a faktory související s poškozováním jater.

Dalším faktorem je nízký výživový obsah důležitých složek v potravinách, proto jí musíme konzumovat větší množství a tím si zkracujeme život. Tady vám také pomůže ostropestřec a kmín, má vysoký obsah látek, které ve stravě chybí, proto jako prevence jsou tyto bylinky skvělé. Pokles těchto složek za posledních 50 let byl alarmující. Konzumujeme potravu prázdnou na nejdůležitější a potřebné vitamíny, minerály, antioxidanty, stopové prvky a nenasycené mastné kyseliny – bez nich se nevstřebávají některé druhy vitamínů a minerálů a tak vlastně vznikají civilizační onemocnění, jako osteoporóza a srdečněcévní onemocnění. Ale i při těchto onemocněních umí tyto bylinky pomoci zmírnit bolesti a zkvalitnit tak život. Do jaké míry? To záleží na tom, v jakém zdravotním stavu se nacházíte, tedy jakou máte takzvanou startovací dráhu. Je to individuální, ale zlepšení jistě nastane.

Co se poškodí na játrech?

Při všem, co na játra působí, se poškodí  filtr uložený v játrech. Tento filtr se jmenuje jaterní membrána, ta čistí krev a zachycuje nežádoucí látky v krvi. Zkráceně řečeno, že jaterní membrána je něco jako žaluzie na oknech a zlomená lamela nám propouští světlo.
U jaterní membrány je lamela poškozena buňka v tomto filtru, která nám propouští nežádoucí látky v koloběhu krve. Tuto chybu dokážeme odstranit pomocí ostropestřce a opravit tu část poškození, kudy nám propouští nežádoucí látky do koloběhu krve. Během dne vás ostropestřec zasytí a ušetříte i na stravě, ale hlavně dochází k ukládání bioflavonoidů do krve, které během regeneračního procesu játer od 00:00 až 03:00 hodin
napomáhají regeneračnímu procesu játer. Když je jaterní membrána v pořádku, ona zachytí nežádoucí látky které v krvi kolují a dostane je z těla ven pomocí potu, moči a stolice. Tím že budeme užívat ostropestřec, předejdeme poškození tohoto filtru. Nežádoucí látky se spolu s výživnými dostavují přes stěny střev, neboť střevo neumí rozlišit a rozpoznat, co přes pory na stěnách střev proniká do krve. Tuto úlohu má jaterní membrána, aby ty nežádoucí látky zachytila a doslova je vypudila z krve ven z těla, cestou potu, moči a stolice.
Nejvíce toxinů odchází přes kůži její pory. Proto je i pomoc k rychlejšímu postupu zapojit finskou saunu, nebo sport při kterém se zpotíte, ale i zdravotní procházky, každý podle svých možností.
Samotná játra čistíme, zbavujeme tuků a toxinů, pomocí kmínu. Ostropestřec vám stačí i samotný užívat, ale nesmíte mít žádný zdravotní problém, nadváhu a méně než čtyřicet let.
Pokud nezapojíte i kmín do činnosti, váš ostropestřec skončí v toaletě a vy budete jen vyhazovat peníze do kanálu a jen málo ostropestřce dokážete využít. Je to proto, že špatně fungující játra špatně ovlivňují rozklad potravy, to však způsobí ucpání pórů na stěnách střev, přes které proudí látky do krve a ucpané póry nepropustí tyto látky do krve a váš ostropestřec skončí v kanalizaci. O očistu pórů se postará kmín. Syntetické látky nemají problém do krve proniknout i přes zcela zanesené póry, proto se vám zdá, že rychle účinkují, ale jejich vedlejší účinky dále paralyzují játra a vy bloudíte v koloběhu léčby a poškozování jater.
Jak tomuto problému předcházet, nebo jej řešit a ne jen potlačovat? Nic jednoduššího jste ještě nikdy dosud nedělali. Pomohou vám dvě bylinky a to Egyptský kmín, který budete užívat spolu s jídlem. Ten vám zajistí odmaštění jater, vyčistí střevní a cévní trakt, ale hlavně přímo z krve odbourává tuky a glukózu, je antibakteriální, proti zánětlivý a jeho top priorita je, že v procesu dělení buněk, jeho obsažené látky dokážou až na 80% eliminovat možné vadné buňky a odbourává je z těla ven, tak že se neusazují v těle. Spousta našich klientů si takto velmi pomohla a jejich život nabral nový smysl.
Je to zjednodušeně řečeno přírodní chemoterapie, ale bez vedlejších účinků.
Současně je třeba užívat i ostropestřec, ten je klíčem k podpoře regeneračního procesu játer-filtru uloženého v játrech, ale také doplňuje do krve důležité výživové složky, které při rychlém stravování v potravě nejsou a proto ten kdo začne užívat ostropestřec, začne se hned lépe cítit ,ale hmatatelné výsledky krevních a jaterních testů budou asi po třech až čtyřech měsících. To je ale odvozeno tím, v jaké fázi poškození se játra nachází a kolik je vám let, neboť játra stárnou od 24 roku života a čím jste starší, tím více času to bude trvat, než se dopracujete ke zlepšení výsledků. Zapomeňte na to, že toho lze dosáhnout i různými preparáty a výživovými doplňky, kterých je v nabídce mnoho. Dokáží to jen bioflavonoidy v přírodní formě a ostropestřec jich má dostatek, ale musíte kupovat Drcený, ne mletý. Proto úvaha, že si zakoupím ostropestřový olej, tinkturu, pilulky z ostropestřce, nebo si budete vařit čaj z ostropestřce, je špatnou volbou. Bioflavonoidy se nedají z ostropestřce přemístit a ani vytěžit a uložit do něčeho, aby jich bylo více než v ostropestřci DRCENÉM.                                                       
Rozdíl mezi mletým a DRCENÝM ostropestřecem

 

Vlevo je ostropestřec mletý od konkurence, vpravo je náš ostropestřec DRCENÝ

Ostropestř se nesmí mlít, sušit na teplém vzduchu, skladovat v sáčcích se zipovým uzávěrem kvůli zbytkové vlhkosti, která se nachází v olejovině ostropestřece před drcením.

Na trhu jsme byli první a již 22 let nabízíme ostropestřec DRCENÝ. Spousta kopií našeho webu je již na trhu a neustále své stránky přizpůsobují naší, tak že se mohou i podobat. Tento systém regenerace a čištění jater, střevního a cévního systému již pomohl hodně našim klientům. Je jednoduchý a bez vedlejších účinků. Prodlouží vám život, neboť malé množství bylinek vám dá i vysoký obsah složek, které v běžné stravě není. Už po týdnu spatříte, že tyto bylinky nemají konkurenci. Zde přímo z článku si můžete objednat toto výhodné balení úvodem a bylinky budete mít na cca 5 až 6 týdnů.

SET A

Drcený Ostropestřec mariánský a Černý kmín – set A pro začínající (5+2)

Toto balení je na cca 5 až 6 týdnů, ale prvních pět týdnů je důležité nešetřit bylinkami a užívejte je podle postupu, který naleznete v balíku v příbalové brožuře. Podle této brožurky nemají problém dobře postupovat také sedmdesátníci, kteří si mohou velmi zlepšit svůj zdravotní stav a hlavně energii doplnit do krve.
Proto je třeba myslet na tohle.
Každý je strůjce vlastního zdraví a štěstí, protože zdraví máme jen jedno a když nemáte zdraví, nemáte nic. Za každou nemocí, nebo změnou v organismu můžou vždy játra a když  nebudete řešit začínající nebo pokročilá onemocnění jater, játra začnou dělat více a více chyb a ty vám budou komplikovat váš zdravotní stav.

Proto se játrem říká fabrika zdraví.

My vám nabízíme naše řešení, náš systém, který za 22 let máme dokonale vyzkoušen na vlastním těle. Nepřemýšlejte nad tím, jestli to může, nebo nebude fungovat a začněte užívat ostropestřec a kmín. Sami to nejlépe oceníte. Řadili jsme  během  covidu a fungovalo to klientům.
Tak co? Myslíte, že to nebude fungovat? U každého člověka i zvířete to funguje. Už to vyzkoušeli na pejscích, kočkách, jezdeckém koni, ale dávají ostropestřec i sportovním holubům kvůli lepšímu výkonu a výdrži. Já sám autor tohoto článku ho užívám od čtyřicátky již 22 let, proto kdo vám řekne že to pro vás není a může být i lékař, tak se od takového otočte a změňte lékaře. Zeptejte se lékaře, který pracuje sonografií, jak dokážou bylinky za tři měsíce pomoci játrům a to bez vedlejších účinků. Nepohrdněte dobrou radou, šance se neopakují a promrhaný čas nevrátíte, ale tyto dvě bylinky vás dokážou vrátit zdravotně tak, že budete nadmíru spokojeni. A to je přesně to, co děláme. Nejde nám o jedno rázový obchod, ale o stálého a spokojeného zákazníka. Nebo si myslíte, že vás zavádíme? Vyzkoušejte a uvidíte. Ale jsou i takoví klienti, kteří užívali léky na cholesterol a tlak více let, ale s léky se nevyléčili. Odpovězte si, že proč léky neléčí, ale jen udržují přijatelnější zdravotní stav. Zkuste to bylinkami a bez vedlejších účinků.

DŮLEŽITÉ PRO VAŠI PENĚŽENKU:

Do kontaktních formulářů nám píšete dotazy typu kolik silymarinu obsahuje náš ostropestřec mariánský. Na to je stručná, ale také jasná odpověď. Nula. Silymarin, tedy pilulky silymarinu /vyrobil člověk/ to je látka, která je pojmenována podle Latinského názvu ostropestřece mariánského silybum mariánum. Silymarin je vyroben podle pět druhů bioflavonoidů, které obsahuje ostropestřec- ale v drceném stavu, ne mletý. Když ostropestřec umelete, bioflavonoidy se doslova vypaří a váš ostropestřec bude mít jen hodnotu výživových složek, ale s játry neuděláte žádný pokrok a proto ani vaše krevní a jaterní testy se nezlepší, nebo jen mírně. K regeneraci jater potřebujete užívat bioflavonoidy v přírodní formě a ne silymarin, který je určen k akutnímu řešení například zánětů jater, infekčních onemocnění jater. . Bioflavonoidy nejsou přenosné, nedají se vytěžit a soustředit do kapsle, tinktury nebo čaje. Léky na játra nejsou určeny k regeneraci jater, ale bioflavonoidy. Proto informace obsahu látky silymarin v ostropestřci je zavádějící. Obsah bioflavonoidů – těchto látek v ostropestřci dokáže určit biolaboratoř a ne bylinkář informací, že má vysoký obsah silymarinu. Silymarin = seskupení pět druhů bioflavonoidů, které obsahuje ostropestřec. Vyrobená látka člověkem tedy syntetická látka nedokáže regenerovat játra, proto reklama na pilulky před zprávami je jen pro ty, co tomu uvěří. No a je třeba ještě říct jedno. Pro játra je každá syntetická látka nepřítelem a poškozuje je. Ale i všechny syntetické látky v potravinách, které jsou s delší spotřebou a zmiňujeme je v článku jako barviva, konzervanty a stabilizátory. A nezapomeňte, že stárneme a že játra nemjí dovolenou, denně přefiltrují a to min. 2000l krve, ale i pokles složek v potravinách, za posledních 50 let o něčem svědčí a proto hraní si s ostropestřcem při užívání na malé lžičky, znamená pomalý postup. Držte se příbalové brožurky a objednejte si systém ostropestřce a kmínu – černuchy a po užití SETU A, vás už přesvědčovat a motivovat k tomu, abyste pokračovali, nebude muset nikdo.

Na naší stránce lze objednat zboží na dobírku, nebo můžete přímo zaplatit v E-shopu a tak poslat zboží jako dárek, nebo uhrazené zboží vám umí kurýr někde uložit. V případě nejasností nebo objednávky přes telefon nás kontaktujte na +421 0907 799065 nebo +421 0905 702390. Dá se také mailem, na kurtis@kurtis.sk

Spousta informací, ale vám stačí si zapamatovat jen to, že čistit játra, střevní a cévní trakt kmínem a současně regenerovat játra ostropestřcem je cesta, jak se dopracovat ke krevním a jaterním testům v normě a že toho nelze dosáhnout ani léky a ani žádnými zázračnými přípravky, kterými vás ohromují na internetu, reklamy před hlavními zprávami v televizi a ani ničím, co vyrobil člověk. Bioflavonoidy nejsou přenosné, nedají se vytěžit a soustředit do pilulky a buď jsou v ostropestřce jeho slupce, co si zakoupíte a je Drcený, nebo jen vyhodíte peníze, aniž byste si zdravotně pomohli. Když nebudete čistit střevní trakt kmínem a budete jen užívat ostropestřec, váš ostropestřec skončí v toaletě bez efektu, neboť neodstraníte povlaky ze stěn střev, které brání vstřebávání látek z ostropestřce do krve.

Dělejte to tak, jak radíme. Funguje to, nemusíte se obávat.

Dá se to bez léků a vedlejších účinků.

Informace pod čarou, podané kuchyňskou řečí.

Při rozhodování zda začít čistit a regenerovat játra, nyní stručná rekapitulace. Tím, že játra nepracují správně, neboť jsou ucpaná tuky a toxiny, nebo paralyzována bakterií či virem, vznikají chyby v procesu trávení-rozkladu potravy. Potrava ze žaludku odchází do střevního traktu špatně rozložená a ve střevním traktu dobíhají procesy, které měly proběhnout ještě v žaludku. Tyto procesy způsobují to, že do krve se nám dostávají nežádoucí látky, které v žaludku nebyly zlikvidovány. To způsobí povlaky na stěnách střev, které ucpou póry ve stěnách střev, přes které se vstřebávají výživné složky do krve. Ochuzená krev o tyto výživné složky pak paralyzuje celé tělo, ale i nervový systém, neboť vaše výživné složky které se nedostaly přes póry ve stěnách střev do krve, končí ve vaší toaletě a tak jen vlastně vyhazujete peníze za potraviny, musíte často konzumovat potravu, neboť výtěžnost z potravy je nízká. Ukládají se tuky, které na sebe vážou toxiny a vodu, což je pro zánětlivé procesy živná půda. V takovém stavu buď přibíráte, zavodňujete se, máte deprese a různá jiná onemocnění od kožních, srdečně cévních, pohybového ústrojí, které vlastně začaly špatným trávením a nedostatkem výživných složek v krvi a těšila se jen vaše toaleta, kde tyto výživné složky skončily.
Ať už došlo k poškození jater jakkoli a vy jí začnete pomáhat, tedy čistit ji kmínem a regenerovat – obnovovat ostropestřecem, nastanou tyto změny. Játra zbavená tuků a toxinů si začne plnit svou funkci v procesu trávení, rozkladu potravy. Egyptský kmín vyčistí játra, zbaví střevní trakt povlaků a do krve tak začnou proudit látky, které dříve skončily v toaletě. Vy se začnete lépe cítit a to již po užití Setu A, který doporučujeme a je tak na 5 až 6 týdnů. Když budete pokračovat a vaše játra která jsou pro nás jakási spíž, která byla dříve ucpaná tuky a tak neskladovala výživné složky, které přitom končily v toaletě, ale ani nemohla tyto složky skladovat, protože nepronikly přes stěny střev přes povlaky na stěnách střev do krve. Játra ucpaná tuky a toxiny v přirovnání vypadá jako spíž, kde na regálech najdete jen samé sklenice s mastí, ale z toho se dobrý pokrm připravit nedá a ochuzená krev která vyživuje i nervový systém, ptá přísun další a další potravy, přitom jste jedli nedávno.
Játra zbavená tuků a toxinů nadhodnotu výživy uloží a při poklesu této výživy v krvi, játra do krve doplní tyto výživné složky. Vaše krev zásobuje výživou každou buňku v těle a chrání buňky před poškozením antioxidačním systémem, proto volají ostropestřec siný antioxidant.
Takto fungující játra znovu začne čistit krev a vyživovat ji. Vy naberete energii a vaše potrava nebude až na 70% končit v toaletě, čímž ušetříte velké množství finančních prostředků při dnešních cenách potravin. Stát vás to bude denně 35 korun v případě, že si objednáte Set A, ale při větších setech je to podstatně méně. To co jste dosud nakupovali v lékárnách pro volný prodej, byly jen vyhozené peníze, neboť játra ukládat syntetické laťky nedokážou a také ji tyto látky nedokážou regenerovat, proto jsou i tyto látky nazývány jako drahé močení. Jejich největší prioritou je ale to, že tyto všechny syntetické látky – léky a volně prodejné pilulky vyrobené člověkem, dokážou proniknout přes povlaky na stěnách střev, což je pro přírodní látky problém. Jejich pomoc využívejte jen na nezbytnou dobu a když musíte užívat léky, intenzivně pomáhejte játram ostropestřecem a kmínem.

Každému radíme toto, když začíná.

Odložte si všechno to, co jste nakoupili a konzumujete s úmyslem, že vám to pomůže, protože jste čekali zlepšení a to více energie, lepší imunitu atd. Sami vidíte, že to jen přešlapujete na jednom místě a nic se neudálo.
Začněte ostropestřcem a kmínem a to bude revoluce ve vašem těle a duchu. Nevíme to jen my, ale tisíce našich klientů, které když náhodou potkáte vám to potvrdí a bude to pro vás možná jiný impuls, než naše rady. Nežijeme proto abychom jedli, ale jíme proto abychom žili a nadváha zkracuje život až o 20%, proto čistěte játra, střevní a cévní trakt Egyptským kmínem, ale i regenerujte játra ostropestřecem, je to denní váš úkol, abyste se těšili životu bez léků.
Krev je naše palivo o které pečují játra. Játra přefiltrují min. 2000 l krve denně a vy se na to jak díváte? Přijde opravář ostropestřec a kmín, vyčistí filtr, nebo se raději svěříte lékům na tlak a cholesterol, které budou pro vás nastálo a dále budou poškozovat játra.
No a jedna rada. Jsou dny, že někdy nemám čas, nebo přístup k jídlu, když se ozve hlad. Ostropestřec mám ale po ruce vždy a všude, doma, v kanceláři, nebo když cestuji v autě. Otevřu sklenici, nasypu vícekrát do úst asi cca 4 až pět lžic, zapíjím vodou a to, že jsem nejedl, není problém. Ostropestř mě zasytí min na čtyři hodiny a jeho výživné složky jsou pro mě víc, než to nejlepší měníčko, které bych snědl. Konzumuji vše, na co mám chuť, ale i ta se vám změní a třeba kdo měl pořád chuť na sladké a začne užívat tyto bylinky, po cca třech měsících na sladké ani nepomyslí.

Možná si řeknete pohádky…

Není podstatné, jestli jsme vás přesvědčili, nebo jde jen o business, ale jen jednu myšlenku si odneste, že o nás víte a když potkáte někoho známého a on vám bude opěvovat to, jak se pomocí našich bylinek zbavil zdravotních problémů, nebo jak mu pomohli, pak si vzpomeňte na tyto rady a začněte, nikdy není pozdě. V každém i opakovaném balíku bude 12 stranová brožurka, ve které budou všechny pro vás potřebné informace. Když budete spokojeni, prosíme podarujte ji blízkému člověku na kterém vám záleží.

 Na ostropestřec který si zakoupíte v obchodních řetězcích tyto rady neplatí a také pozor na Egyptský kmín, který obchodníci buď z nevědomky, nebo účelově zaměňují za Indický kmín. Není ostropestřec, jako ostropestřec a ne každá reklama vám pomůže. Játra jsou továrna vašeho zdraví, je to fantastický sluha, ale špatný pán, když ji zanedbáte. Ale když začne vydávat signály, že se s ní něco děje a vy je nezachytíte, čili nebudete ji pravidelně čistit alespoň na jaře únor a březen a na podzim říjen a listopad, začne se ucpávat tuky a za dva až tři roky se vám zvýší cholesterol a tlak , případně glukóza, neboť játra přímo ovlivňují žlučník a slinivku břišní. Také je pro játra problém když překonáte infekční nebo bakteriální onemocnění, průjem či užíváte množství léků.

Když se chcete zbavit zdravotního problému, který způsobila špatná funkčnost jater, začněte vždy od jater a budete úspěšně pokračovat. Jinak to bohužel nepůjde a kdyby byla lepší možnost, určitě bychom ji preferovali i by ji měli v nabídce.

NEJČASTĚJI KLADENÁ OTÁZKA.

Mohu užívat ostropestřec a kmín, když beru léky na tlak, cholesterol, ředění krve, alergie, onkologické onemocnění atp.
Egyptský kmín nemá žádné omezení, užívá se s jídlem. Při onkologických onemocněních během podávání chemoterapie se zvyšují dávky. Při bakteriálních a virových onemocněních, jakož i při parazitických problémech užíváme první dávku kmína brzy ráno ve 04:00 hodin. na lačno. Také je kmín dobře užívat během kojení, podporuje tvorbu mateřského mléka. Děti od tří let mohou bezpečně užívat kmín v polovičních dávkách.
Ostropestř se užívá někdy během dne při pocitu hladu, tedy někdy po snídani se kterou se užije kmín a když se dostaví hlad před obědem, tehdy při pocitu hladu. Ostropestř se neužívá ráno na lačno, v těhotenství se může užívat do šestého týdne těhotenství a neužívá se během kojení, děti od tří let mohou bezpečně užívat ostropestřec v polovičních dávkách.
Klienti kteří se léčí nebo neléčí na vysoký krevní tlak užívají ostropestřec takto:
Zde klikněte:
V tomto článku máte vše podstatné, jak a proč je třeba čistit a regenerovat játra a vrátit se k informacím není problém, když uznáte za vhodné. Pamatovat si ale nemusíte postup užívání, ucelené informace obdržíte v brožurce, která vám je připomene. Na dvanácti stranách brožurky naleznete vše, abyste mohli postupovat zcela samostatně. Bez problémů podle ní postupují klienti, kteří již překročili 70 let. V brožurce jsou také všechny kontakty v případě, že by nastal důvod nás kontaktovat.

NA ZÁVĚR SOUHRN TOHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO.

Systém funguje tak, že užíváte ostropestřec a Egyptský kmín současně, ale ne spolu najednou. Kmín leckdy s jídlem a ostropestřec při pocitu hladu, ale ne ráno na lačno. V brožurce kterou obdržíte v balíčku, je to přesně vysvětleno a popsaný postup, který je velmi jednoduchý a pohodlný, tak že vás nebude omezovat.
Ostropestřec regeneruje filtr uložený v játrech-jaterní membránu a vyživuje krev složkami, které běžně ve stravě nepřijímáte. Když jste ale už po 40 ke, tak si objednejte na tři balení ostropestřce minimálně jedno balení kmínu, užívá se v poměru 3:1. Nejlepší objednávka i finančně je SET A- na úvod na cca 6 týdnů. Ostropestřec je silnější antioxidant než vitamín C a E.
Egyptský kmín čistí játra, střevní a cévní trakt a přímo v krvi odbourává cholesterol a glukózu, je protizánětlivý, antibakteriální, antiparazitní. V procesu dělení buněk dokáže odhalit poškozené buňky, dostat je ven z těla, aby se neusazovaly v těle a netvořily tak nádory. Systém užívání ostropestřce a Egyptského kmínu vám zajistí očistu-odmaštění jater od tuků a toxinů, dostane do normy krevní a jaterní testy.
Pokud máte plánovanou operaci a krevní a jaterní testy máte zvýšeny, tak je na čase začít. Je to tak jednoduché, jako když jdete mýt nádobí. Potřebujete pur a teplou vodu a nemusíte nad tím přemýšlet, jestli to děláte dobře.
Egyptský kmín se užívá-konzumuje s jídlem, můžete i na lačno před snídaní, ostropestřec při pocitu hladu, ale ne ráno na lačno, až někdy před obědem a večeří, kdy se ohlásí hlad, tedy v průběhu dne podle hladu. Postupujte podle příbalové brožury a vyvarujte se kombinaci například našeho komínu a ostropestřce z jiné společnosti.
Mohou nastat nepředvídané události, na které vám nebudeme umět odpovědět, neboť jak je již uvedeno v článku, není ostropestřec, jako ostropestřec a také Egyptský kmín není  jako Indický a bylinky vám mohou pak způsobovat potíže.

Pro játra není nikdy pozdě.

Uložiť preklad

Odoslať spätnú väzbu

Odoslať spätnú väzbu
Povolený počet znakov: 5 000. Viac obsahu môžete preložiť pomocou šípok.

Odoslať spätnú väzbu
Povolený počet znakov: 5 000. Viac obsahu môžete preložiť pomocou šípok.

Odoslať spätnú väzbu

Odoslať spätnú väzbu

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top