Skip to content
Výhodná cena

Drcený Ostropestřec mariánský a Černý kmín – set A pro začínající (5+2)

Hodnocení 0 z 5
(be the first to review)

Original price was: 1900,00 Kč.Current price is: 1450,00 Kč.

Set A – pro začínající, obsahující drcený Ostropestřec mariánský (5 x 270 g) a Černý kmín (2 x 270 g) – zabaleno a připraveno k přímému užívání.

Součástí je i brožurka, ve které naleznete rozsáhlé informace o zboží a rady a zkušenosti jak nejlépe postupovat při užívání Ostropestřce a Černého kmínu.

Poštovné zdarma!

Popis

Plod Ostropestřce mariánského zasíláme rozdrcený (ne mletý) a balený v sáčcích tak, aby neoxidoval. V této podobě je připraven k přímému užívání a není třeba jej dále upravovat. Užívání: na prázdný žaludek 2x denně 2 polévkové lžíce, zapít alespoň 3 dcl vody. Po užití doporučujeme alespoň 40 – 60 minut nejíst, aby koncentrace v žaludku nebyla zředěna potravou. Ideální užívat při pocitu hladu. Děti od 3 – 12 let polovinu dávky.

Semena Černého kmínu zasíláme balená v sáčcích bez vzduchu. Je připraven k přímé konzumaci a není třeba jej dále upravovat. Pro vnitřní použití se doporučuje 2× denně 1 polévková lžíce přímo do úst a zapít 3 dcl vody. Můžete užívat před i po jídle nebo i během jídla. Děti od 3 do 12 let polovinu dávky.

Součástí setu je i brožurka, ve které naleznete rozsáhlé informace o zboží a rady a zkušenosti jak nejlépe postupovat při užívání Ostropestřce.

Jednoduchý návod jak ostropestřec a kmín užívat:

Ostropestřec konzumujte při pocitu hladu a to následovně:

Ráno běžný postup jako obvykle – snídaně, atd. Po snídani počkejte, až se dostaví hlad a zda to bude v 11:00 nebo 12:30 není podstatné, podstatné je, aby žaludek signalizoval hlad. Tehdy ne oběd, ne lednice, ale dávka ostropestřce (2 lžíce), zapít vodou a nejíst cca hodinu. Po obědě můžete cítit opět hlad, možná v 16:30, nebo později, takže zopakujete to, co jste s hladem udělali před obědem (dávka ostropestřce (2 lžíce), zapít vodou a nejíst cca hodinu). Nebo si druhou dávku ostropestřce můžete dát těsně před spaním a zapít jen potřebným množstvím vody, aby vás v noci nebudila potřeba toalety.
To vám stačí, když si zapamatujete.

Egyptský kmín: užívá se s jídlem, můžete začít i snídaní.

Kmín užívejte před jídlem, během jídla nebo po jídle (snídaně, oběd nebo večeře). 2 x denně 1 lžíce kmínu přímo do úst a zapít cca 3 dcl vody.

Kmín si můžete také pomlít na kávovém mlýnku nebo uvařit čaj (3-4 polévkové lžíce na půl litru vody, nechat převařit cca 5 minut, až voda ztmavne).  Po zchlazení vody tak aby se dala pít, slijete vodu a kmín můžete zkonzumovat přidáním do jogurtu, nebo dětské výživy, ale i různé mixované kaše a také přímo na lžíci a do úst.

Důležitá informace: u obou bylinek se nemusíte obávat předávkování a ani vedlejších účinků!

Samozřejmě režim si můžete přizpůsobit vašim možnostem – tohle je jen jednoduchá pomůcka pro nastavení pravidelného užívání

Další informace

Hmotnost 1,89 kg
Co je v tomto setu

Drcený Ostropestřec mariánský: 5 x 270 g balení Semena Černého kmínu: 2 x 270 g balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Leave a customer review

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top