Skip to content
Výhodná cena

Drcený Ostropestřec mariánský a Černý kmín – VIP set (12+4)

Hodnocení 0 z 5
(be the first to review)

Original price was: 4250,00 Kč.Current price is: 3150,00 Kč.

VIP Set – další nejoblíbenější kombinace, obsahující drcený Ostropestř mariánský (12 x 270 g) a Černý kmín (4 x 270 g) – zabalené a připravené k přímému užívání.

Součástí je i brožurka, ve které naleznete rozsáhlé informace o zboží a rady a zkušenosti jak nejlépe postupovat při užívání Ostropestřce a Černého kmínu.

Poštovné zdarma!

Popis

Plod Ostropestřce mariánského zasíláme rozdrcený (ne mletý) a balený v sáčcích tak, aby neoxidoval. V této podobě je připraven k přímému užívání a není třeba jej dále upravovat. Užívání: na prázdný žaludek 2x denně 2 polévkové lžíce, zapít alespoň 3 dcl vody. Po užití doporučujeme alespoň 40 – 60 minut nejíst, aby koncentrace v žaludku nebyla zředěna potravou. Ideální užívat při pocitu hladu. Děti od 3 – 12 let polovinu dávky.

Semena Černého kmínu zasíláme balená v sáčcích bez vzduchu. Je připraven k přímé konzumaci a není třeba jej dále upravovat. Pro vnitřní použití se doporučuje 2× denně 1 polévková lžíce přímo do úst a zapít 3 dcl vody. Můžete užívat před i po jídle nebo i během jídla. Děti od 3 do 12 let polovinu dávky.

Součástí setu je i brožurka, ve které naleznete rozsáhlé informace o zboží a rady a zkušenosti jak nejlépe postupovat při užívání Ostropestřce.

Další informace

Hmotnost 4,32 kg
Co je v tomto setu

Drcený Ostropestřec mariánský: 12 x 270 g balení, Semena Černého kmínu: 4 x 270 g balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Leave a customer review

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top